Sabbia – фарба з ефектом діамантових розсипів

Декоративна фарба з ефектом діамантових розсипів  Sabbia DEKOmix призначена для оригінального декоративного оформлення стін або окремих елементів в сучасному мистецтві та дизайні інтер’єрів в середині приміщень. Декоративка Sabbia створює розкішне перламутрове покриття з ефектом діамантових розсипів з неповторним малюнком. Легко наноситься на великі площі, перекриваючи стики попереднього шару.

Після висихання утворює плівку, стійку до механічних впливів. Особливо стійка до миття. Витримує вологе прибирання. Колорується.  Декоративна фарба з ефектом діамантових розсипів Sabbia добре реставрується.

Ціна декоративної фарби з ефектом діамантових розсипів

Sabbia 1л - фарба з діамантовим розсипом Sabbia 2,5л - фарба з діамантовим розсипом Sabbia 5л - покриття з діамантовим розсипом
1л - 305грн. 2,5л - 750грн. 5л - 1470грн.

Додаткова інформація

Витрати матеріалу: Витрати залежать від поглинаючої здатності і підготовки поверхні та складають при одношаровому нанесенні від 6 до 8 м2 з 1л.

Екологічно чиста, немає протипоказань для використання в приміщеннях з підвищеними санітарними вимогами.

Час висихання: 2 години при температурі +20°С та відносній вологості 50-70%.

Розріджувач: вода.

Зберігання та транспортування: При температурі від +5 до + 30°С. Не заморожувати!

Термін зберігання: 2 роки з моменту виготовлення в щільно закритій упаковці.

Склад: Водно-акрилатна емульсія, перламутровий пігмент, добавки. Безпечний для людини і навколишнього середовища. Негорючий.

Застосування: Нерівності і тріщини вирівняти сумішшю для шпаклювання і потім покрити «Грунтом глибокого проникнення DEKOmix». Через 2-4 години після нанесення грунту пофарбувати поверхню інтер’єрною фарбою «DEKOmix Mattlatex», або особливо стійкою фарбою “Wash & Gloss” використовуючи валик з середнім ворсом, в 1-2 шари. Після висихання фарби, але не менше ніж 6год., приступити до нанесення декоративного покриття з ефектом діамантових розсипів «DEKOmix Sabbia», попередньо затоновану в бажаний колір. Колір проміжного шару повинен відповідати кольору фінішного покриття «DEKOmix Sabbia».

Ретельно розмішати фарбу до однорідного стану, перед цим затонувавши «Фарбу Sabia » в бажаний колір. Наносити різноспрямованими рухами за допомогою спеціальної щітки. Після часткового поглинання фарби легкими рухами розподілити наповнювач, створюючи малюнок. Для отримання більш об’ємного малюнку нанести другий шар аналогічно першому. Допускається розбавлення матеріалу водою до 10%.

 

Мастер клас №1

Мастер клас №2

Фото в інтер’єрі декоративного покриття з ефектом блиску діамантів DEKOmix Sabbia.