Про компанію

Наші принципи:

СПРАВА ЖИТТЯ. Ми любимо свою роботу і віримо, що в Україні можна випускати декоративні матеріали європейського рівня. Створюючи продукцію під маркою DEKOMIX, ми вкладаємо всю душу і намагаємося бути кращими в усьому.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ. У своїй лабораторії ми проводимо постійні дослідження, тестуємо і випробовуємо кожну партію матеріалів. Досвідчені технологи контролюють якість на всіх етапах виробництва.

ВИСОКИЙ РЕЗУЛЬТАТ. Декоративні матеріали виготовляється невеликими партіями з компонентів провідних світових виробників. Це забезпечує стабільну високу якість продукції.

ВТІЛЕННЯ ІДЕЙ. Ми постійно спілкуємося зі своїми партнерами і безпосередніми клієнтами. Дізнаємося їх потреби і бажання, втілюємо їх ідеї в життя. Так з’являються нові декоративні фарби і штукатурки під маркою DEKOMIX.

БЕЗПЕКА. У складі декоративних матеріалів тільки перевірені, екологічно чисті компоненти. Тому продукція безпечна і може бути використана в будь-яких приміщеннях.

ТВОРЧИЙ ПІДХІД. У своїй майстерні крім стандартних, погонажних технік, ми створюємо оригінальні ексклюзивні фактури і техніки їх нанесення.