Merletto – фарба з металевим відблиском

Декоративне покриття з металевим відблиском Merletto для декоративного оформлення стін та стель в інтер’єрі. Ідеально підходить під різні стилі дизайну приміщень. Декоративне покриття з металічним відблиском Merletto Dekomix можна використовувати, як в класичних, так і в сучасних інтер’єрах. Багато методів виконання та видів нанесення дають змогу отримати великий вибір візерунку.

Після висихання утворює плівку, стійку до механічних впливів. Особливо стійка до миття. Витримує вологе прибирання. Колорується. Використовується для внутрішніх робіт. Декоративка з металевим відблиском Merletto добре реставрується.

Ціна декоративної фарби з ефектом металевого відблиску
Merlotto Dekomix 1л - металевий відблиск Merlotto Dekomix 2,5л - фарба металевий відблиск Merletto об'єм 5л - декоративка з металевим відблиском Рівне Україна
1л - 360грн. 2,5л - 830грн. 5л - 1640грн.

Додаткова інформація

Витрати матеріалу: Витрати фарби з ефектом металевого блиску становлять від 6 до 10 м2 з 1 л для готового покриття. 

Екологічно чиста, немає протипоказань для використання в приміщеннях з підвищеними санітарними вимогами.

Час повного висихання:

Розріджувач: вода.

Зберігання та транспортування: При температурі від +5 до + 30°С. Не заморожувати!

Термін зберігання: 2 роки з моменту виготовлення в щільно закритій упаковці.

Склад: Водно-акрилатна емульсія, перламутровий пігмент, добавки. Безпечний для людини і навколишнього середовища. Негорючий.

Застосування: Основу потрібно рівномірно зашпаклювати, потім покрити  Грунт глибокого проникнення DEKOmix затонованим в колір наступного покриття. Колір проміжного шару повинен відповідати кольору фінішного покриття з металічним блиском DEKOmix Merletto

Декоративна фарба з металевим відблиском наноситься у 2 етапи і тільки в затонованому вигляді:

1. Декоративну фарбу з ефектом металічного блиску «Merletto» у бажаному кольоровому тоні (розчинений приблизно на 30% водою) рівномірно нанести коротковорстним валиком (приблизна витрата 40 мл/м2). Дати можливість добре висохнути (щонайменше 3 год.).

2. Декоративну фарбу «Merletto» у тому ж самому кольорі нанести нерозведену за допомогою венеціанської кельми до повного покриття створюючи бажаний візерунок (приблизно 80 мл/м2). Для запобігання утворення стиків наносити матеріал методом «мокре по мокрому».

Мастер клас №1

Мастер клас №2

Фото в інтер’єрі декоративного покриття з ефектом металевого відблиску DEKOmix Merletto.