Marmorino – декоративне покриття під мармур

«Marmorino» – так називається венеціанська штукатурка, призначена для декоративного оздоблення в інтер’єрі. Акрилатна основа штукатурки має особливий ефект прозорості і вид дзеркально полірованого мармуру. Застосовується вона на будь-яких рівних поверхнях, підготовлених під фарбування. Це можуть бути стіни, стелі, укоси, колони, ніші та ін.

Венеціанська штукатурка «Marmorino» широко застосовується в сучасній архітектурі, а також її повсюдно використовують при реставрування древніх фресок і настінних розписів. Данна декоративна штукатурка завдяки особливим властивостям здатна створювати різні декоративні візерунки, малюнки і фактури. Крім того, матеріал здатний імітувати різні покриття, наприклад, натурального каменю, шовку або річкового піску, а також створювати ефекти потертого каменю, порцеляни, м’ятої тканини, облицювання сільського будинку, шкіри і багато іншого. Результат перевершить всі очікування, і буде виглядати як твір малярного мистецтва.

Ціна декоративної шпаклівки Marmorino

7кг - грн. 15кг - грн.

Додаткова інформація

Витрати матеріалу: Витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають (0,7 – 1,1)кг/м2 в одношарове покриття. Точна витрата визначається шляхом пробного нанесення.

Екологічно чиста, немає протипоказань для використання в приміщеннях з підвищеними санітарними вимогами.

При кімнатній температурі біля +20°C та вологості не більше ніж 65% повне висихання біля 8 годин.

Розріджувач: Вода

Зберігання та транспортування: При температурі від +5 до +30°С. Не заморожувати!

Термін зберігання: 2 роки з моменту виготовлення в щільно закритій упаковці.

Склад: 

Перед використанням декоративну шпаклівку Marmorino необхідно ретельно перемішати !

Мастер клас №1

Мастер клас №2

Фото в інтер’єрі декоративної шпаклівки під мармур Marmorino Dekomix