Lasur Silver – фарба зі срібним відблиском

Декоративна інтер’єрна фарба з срібним відблиском Lasur SILVER призначена для створення декоративного покриття з срібним лесуючим відблиском для стін та стель в інтер’єрі. Насолоджуйтеся мерехтінням срібла, що додає стінам Вашого помешкання благородний зовнішній вигляд.  Декоративна фарба Lasur Silver є прозорим  фінішним покриттям та використовується для внутрішніх робіт. Ідеально підходить під різні стилі дизайну приміщень. Фарбу з срібним відблиском можна використовувати, як в класичних, так і в сучасних інтер’єрах. Багато методів виконання та видів нанесення дають змогу отримати великий вибір візерунку.

Після висихання утворює плівку, стійку до механічних впливів. Особливо стійка до миття. Витримує вологе прибирання. Колорується.

Ціна декоративної фарби з ефектом срібного відблиску

Декоративна фарба срібло 1л Lazur Silver Срібна фарба 2,5л Lasur Silver Lasur silver 5л - фарба з срібним відблиском
1л - 235грн. 2,5л - 560грн. 5л - 1080грн.

Додаткова інформація

Витрати матеріалу: Витрати фарби з срібним відблиском на гладкій поверхні становлять від 7м2/л. На шорстких поверхнях витрати відповідно збільшуються.

Екологічно чиста, немає протипоказань для використання в приміщеннях з підвищеними санітарними вимогами.

При вологості не більше 65% та кімнатній температурі +20°C – час висихання на дотик: 2 год. Час повного висихання: 12 год. при вологості не більше 65% та кімнатній температурі +20°C.

Розріджувач: вода.

Зберігання та транспортування: При температурі від +5 до +30°С. Не заморожувати!

Термін зберігання: 2 роки з моменту виготовлення в щільно закритій упаковці.

Склад: Водно-акрилатна емульсія, перламутровий пігмент, добавки. Безпечний для людини і навколишнього середовища. Негорючий.

Перед використанням декоративна фарба срібло Lasur Silver має бути ретельно перемішана!

Застосування: Наноситься на мінеральні поверхні, шпаклівка, штукатурка, деревяні та пиломатеріали. Нерівності і тріщини вирівняти сумішшю для шпаклювання  і потім покрити Грунт глибокого проникнення DEKOmix. Через 2-4 години після нанесення грунту пофарбувати поверхню Структурна кварцева фарба  DEKOmix або нанести на поверхню Акрилова декоративна шпаклівка. Після висихання поверхні приступити до нанесення декоративної фарби з срібним відблиском DEKOmix Lasur Silver.

Нерозбавлену декоративну фарбу Lasur Gold наносити щіткою або валиком з коротким ворсом і відразу після нанесення рознести м’якою кісточкою або силіконовим шпателем. Щоб уникнути утворення помітних стиків окремих ділянок пофарбованої поверхні, наносити методом “мокре по мокрому” за один підхід.

Мастер клас №1

Мастер клас №2

Фото в інтер’єрі декоративного покриття з ефектом срібного блиску DEKOmix Lasur Silver.