Lasur Gold – фарба з золотим відблиском

Інтер’єрна фарба з золотим відблиском Lasur Gold призначена для створення декоративного покриття з золотим лесуючим відблиском для стін та стель в інтер’єрі. Насолоджуйтеся мерехтінням золота, що додає стінам Вашого помешкання благородний зовнішній вигляд.  Декоративна фарба Lasur Gold є прозорим  фінішним покриттям і використовується для внутрішніх робіт. Ідеально підходить під різні стилі дизайну приміщень. Фарбу з золотим відблиском можна використовувати, як в класичних, так і в сучасних інтер’єрах. Багато методів виконання та видів нанесення дають змогу отримати великий вибір візерунку.

Після висихання утворює плівку, стійку до механічних впливів. Особливо стійка до миття. Витримує вологе прибирання. Колорується.

Ціна декоративної фарби з золотим відблиском

Декоративна фарба золото 1л Lazur Gold Золота фарба 2,5л Lasur Gold Lasur gold 5л - фарба з золотим відблиском
1л - 235грн. 2,5л - 560грн. 5л - 1080грн.

Додаткова інформація

Витрати матеріалу: Витрати фарби з золотим відблиском на гладкій поверхні становлять від 7м2/л. На шорстких поверхнях витрати відповідно збільшуються.

Екологічно чиста, немає протипоказань для використання в приміщеннях з підвищеними санітарними вимогами.

При вологості не більше 65% та кімнатній температурі +20°C – час висихання на дотик: 2 год. Час повного висихання: 12 год. при вологості не більше 65% та кімнатній температурі +20°C.

Розріджувач: вода.

Зберігання та транспортування: При температурі від +5 до +30°С. Не заморожувати!

Термін зберігання: 2 роки з моменту виготовлення в щільно закритій упаковці.

Склад: Водно-акрилатна емульсія, перламутровий пігмент, добавки. Безпечний для людини і навколишнього середовища. Негорючий.

Перед використанням декоративна фарба золото Lasur Gold має бути ретельно перемішана!

Застосування: Наноситься на мінеральні поверхні, шпаклівка, штукатурка, деревяні та пиломатеріали. Нерівності і тріщини вирівняти сумішшю для шпаклювання  і потім покрити Грунт глибокого проникнення DEKOmix. Через 2-4 години після нанесення грунту пофарбувати поверхню Структурна кварцева фарба  DEKOmix або нанести на поверхню Акрилова декоративна шпаклівка. Після висихання поверхні приступити до нанесення декоративної фарби з золотим блиском DEKOmix Lasur Gold.

Нерозбавлену декоративну фарбу Lasur Gold наносити щіткою або валиком з коротким ворсом і відразу після нанесення рознести м’якою кісточкою або силіконовим шпателем. Щоб уникнути утворення помітних стиків окремих ділянок пофарбованої поверхні, наносити методом “мокре по мокрому ” за один підхід.

Мастер клас №1

Мастер клас №2

Фото в інтер’єрі декоративного покриття з ефектом золотого блиску DEKOmix Lasur Gold.