Decor Relief рельєфна декоративна шпаклівка

Структурна водорозчинна акрилова декоративна шпаклівка використовується для створення дуже виражених крупнозернистих структурованих поверхонь. Утворює різноманітні структури залежно від способу нанесення. Не вимагає ретельного вирівнювання поверхні перед нанесенням. Застосовується по мінеральним підкладкам, вапняно-цементним штукатуркам, гіпсовим штукатуркам та шпаклівкам, силікатній цеглі, керамічній цеглі, бетону, гіпсокартону, старих покриттів з хорошою несучою здатністю, дисперсійним штукатуркам, дисперсійним  фарбам. Декоративна шпаклівка DECOR RELІEF – це вірне рішення для індивідуального дизайну Вашого дому.

Акрилова шпаклівка може застосовуватися в інтер’єрі будь-якої кімнати. Це оздоблення дуже хороше для ванних кімнат і інших приміщень з підвищеною вологістю. Тому її можна використовувати замість кахлю для всіх стін або в якості окремих елементів декору. Будь-яка вітальня може змінитися за допомогою декоративної акрилової шпаклівки Dekor Rellief Dekomix. При чому її універсальність дозволяє їй вписуватися в усі стилі: класика, модерн, античність. Професійні творці можуть виконати унікальні елементи інтер’єру і навіть цілі картини на стіні за допомогою декоративної шпаклівки DEKOR RELLIEF DEKOmix.

Ціна декоративної шпаклівки Decor Rellief в Рівному

Decor Rellief  Decor Rellief
7кг - 360грн. 15кг - 685грн.

Додаткова інформація

Витрати матеріалу: Витрати залежать від підготовки поверхні та умов нанесення та складають (1,0 – 1,9)кг/м2 в одношарове покриття. При нанесенні шпателем витрата збільшується в залежності від товщини шару. На шорсткуватих поверхнях відповідно більше. Точна витрата визначається шляхом пробного нанесення.

Екологічно чиста, немає протипоказань для використання в приміщеннях з підвищеними санітарними вимогами.

При кімнатній температурі біля +20°C та вологості не більше ніж 65% повне висихання біля 12 годин.

Розріджувач: Вода

Зберігання та транспортування: При температурі від +5 до +30°С. Не заморожувати!

Термін зберігання: 2 роки з моменту виготовлення в щільно закритій упаковці.

Склад: 

Перед використанням декоративну шпаклівку Decor Rellief необхідно ретельно перемішати !

Наноситься на мінеральні поверхні, шпаклівк, штукатурка, деревяні та пиломатеріали. Шпакльовані та штукатурені поверхні, попередньо обробляються грунтом глибокого проникнення ДекоМІХ. 

Мастер клас №1

Мастер клас №2

Фото в інтер’єрі декоративної шпаклівки Decor Relief Dekomix