Broccatto – фарба з ефектом шовку

Інтер’єрна декоративна фарба Broccatto призначена для створення декоративного покриття на основі спеціальних перламутрових пігментів, фарба створює ефект шовку. Декоративна фарба Broccatto дає можливість отримати чудовий оксамитовий ефект, що переходить із блиску в мат, завдяки зміні кута відображення. Ідеально підходить під різні стилі дизайну приміщень. Його можна використовувати, як в класичних, так і в сучасних інтер’єрах.

Після висихання утворює плівку, стійку до механічних вливів. Особливо стійка до миття. Витримує вологе прибирання. Колорується універсальними водорозчинними пігментними пастами.

Ціна декоративної фарби з ефектом шовку

Broccatto 1л Broccatto 2,5л  Broccatto 5л
1л - 370грн. 2,5л - 885грн. 5л - 1705грн.

Додаткова інформація

Витрати матеріалу: Витрати залежать від поглинаючої здатності і підготовки поверхні та складають при одношаровому нанесенні від 6 – 10м2 з 1л.

Екологічно чиста, немає протипоказань для використання в приміщеннях з підвищеними санітарними вимогами.

При вологості не більше 50% час висихання на дотик: 2 год. Час повного висихання: 24 години при вологості не більше 50% .

Розріджувач: Вода

Зберігання та транспортування: При температурі від +5 до +35°С. Не заморожувати!

Термін зберігання: 2 роки з моменту виготовлення в щільно закритій упаковці.

Склад: Водно-акрилатна емульсія, перламутровий пігмент, добавки. Безпечний для людини і навколишнього середовища. Негорючий.

Перед використанням декоративну фарбу Broccatto необхідно ретельно перемішати !

Наноситься на мінеральні поверхні, шпаклівка, штукатурка, деревяні та пиломатеріали. Шпакльовані та штукатурені поверхні, попередньо обробляються грунтом глибокого проникнення ДекоМІХ. Під більшість видів покриття в якості підготовки поверхні, використовується фарба вологостійка інтерєрна ДекоМІХ МATTLATEX або WASH & GLOSS

Мастер клас №1

Мастер клас №2

Фото в інтер’єрі декоративного покриття з ефектом шовку Broccatto