Brina – фарба з ефектом перламутру

Інтер’єрна декоративна фарба з перламутровим ефектом Brina призначена для створення декоративного покриття інтер’єрних поверхонь на основі спеціальних перламутрових пігментів. Використовується для внутрішніх робіт.  Декоративка «Brina» дає можливість отримати ефект перламутрового блиску, завдяки спеціальним пігментам. Ідеально підходить під різні стилі дизайну приміщень. Його можна використовувати, як в класичних, так і в сучасних інтер’єрах. Багато методів виконання та видів нанесення дають змогу отримати великий вибір візерунку. Добре реставрується.

Після висихання утворює плівку, стійку до механічних впливів. Особливо стійка до миття. Витримує вологе прибирання. Колорується універсальними водорозчинними пігментними пастами.

Ціна декоративної фарби з ефектом перламутру

Фарба Brina 1л Brina 2.5л Декоративне покриття Brina 5л
1л - 305грн. 2,5л - 750грн. 5л - 1470грн.

Додаткова інформація

Витрати матеріалу: Витрати залежать від поглинаючої здатності і підготовки поверхні та способу нанесення та складають від 4 до 8 м2 з 1л.

Екологічно чиста, немає протипоказань для використання в приміщеннях з підвищеними санітарними вимогами.

При вологості не більше 50% час висихання на дотик: 2 години. Час повного висихання: 24 години при вологості не більше 50%.

Розріджувач: Вода

Зберігання та транспортування: При температурі від +5 до +30°С. Не заморожувати!

Термін зберігання: 2 роки з моменту виготовлення в щільно закритій упаковці.

Склад: Водно-акрилатна емульсія, перламутровий пігмент, добавки. Безпечний для людини і навколишнього середовища. Негорючий.

Перед використанням декоративна фарба з ефектом перламутрового блиску BRINA має бути ретельно перемішана!

Наноситься на мінеральні поверхні, шпаклівка, штукатурка, деревяні та пиломатеріали. Шпакльовані та штукатурені поверхні, попередньо обробляються грунтом глибокого проникнення ДекоМІХ. Під більшість видів покриття в якості підготовки поверхні, використовується фарба вологостійка інтерєрна ДекоМІХ МATTLATEX або WASH & GLOSS

Мастер клас №1

Мастер клас №2

Фото в інтер’єрі декоративного покриття з ефектом перламутрового блиску Brina